2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Czeladź
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usługi odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta Czeladź. 2. ZAKRES ZAMÓWIENIA - Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności : 1) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych, 2) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych: papier, metal, tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe),szkło, 3) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych – BIOODPADY, 4) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, 5) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów budowlano rozbiórkowych, 6) Wyposażenie w pojemniki do selektywnego zbierania odpadów (dot. zabudowy wielorodzinnej), 7) Zaopatrzenie mieszkańców w worki do selektywnego zbierania odpadów, 8) Wydawanie worków typu BIG- BAG, 9) Okresowe mycie i dezynfekcja pojemników do zbiórki odpadów selektywnie zbieranych oraz odpadów zmieszanych ustawionych w zabudowie wielorodzinnej ; 10) Okresowy mycie pojazdów do realizacji zamówienia; 11) Prowadzenie dokumentacji związanej z usługą objętą zamówieniem, 12) Prowadzenie Biura Obsługi Klienta, 13) Prowadzenie Infolinii dla mieszkańców. Zakładane ilości odpadów do odbioru zostały podane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SE-ZP.271.1.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usługi odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta Czeladź. 2. ZAKRES ZAMÓWIENIA - Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności : 1) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych, 2) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych: papier, metal, tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe),szkło, 3) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych – BIOODPADY, 4) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, 5) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów budowlano rozbiórkowych, 6) Wyposażenie w pojemniki do selektywnego zbierania odpadów (dot. zabudowy wielorodzinnej), 7) Zaopatrzenie mieszkańców w worki do selektywnego zbierania odpadów, 8) Wydawanie worków typu BIG- BAG, 9) Okresowe mycie i dezynfekcja pojemników do zbiórki odpadów selektywnie zbieranych oraz odpadów zmieszanych ustawionych w zabudowie wielorodzinnej ; 10) Okresowy mycie pojazdów do realizacji zamówienia; 11) Prowadzenie dokumentacji związanej z usługą objętą zamówieniem, 12) Prowadzenie Biura Obsługi Klienta, 13) Prowadzenie Infolinii dla mieszkańców. Ilości odpadów przewidywanych do odebrania okreslono w Opisie przedmiotu Zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zostało opisanie w § 3 Projektowanych Postanowień Umownych. Rodzaj i maksymalna wartość opcji : 1) Opcja Procentowa w zakresie odpadów przewidywanych do odbioru w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości odbieranych odpadów i zwiększenia wynagrodzenia o dodatkowe 30 % wartości wynagrodzenia za zamówienie podstawowe. 2) Opcja przedmiotowo ilościowa w zakresie zbiórki odpadów tekstylnych (nie przewidzianych w ramach zamówienia podstawowego) w ilości do 200 Mg.