798606-2025 - Wettbewerb
Polen – Otolaryngologie-Implantate – Zakup wraz z dostawą protez głosowych z akcesoriami dla kliniki Otolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach (IZP.2411.225.2025.EP)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą protez głosowych z akcesoriami dla kliniki Otolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach (IZP.2411.225.2025.EP)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą protez głosowych z akcesoriami dla kliniki Otolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia stanowi funkcjonalnie i technologicznie jednolitą całość. Wszystkie elementy muszą być kompatybilne i najlepiej pochodzić od jednego producenta oraz spełniać wymagania bezpieczeństwa określone w ustawie o wyrobach medycznych. Podział zamówienia mógłby prowadzić do ryzyka niezgodności między komponentami oraz utrudnić zapewnienie jednolitej gwarancji i odpowiedzialności za prawidłowe działanie wyrobu. Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga dostarczenia próbek (po jednej sztuce dla każdej pozycji) wraz z wykazem próbek – zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33185300 Otolaryngologie-Implantate
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung__Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą protez głosowych z akcesoriami dla kliniki Otolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. __Wykonawca jest związany ofertą 90 dni od terminu składania ofert tj. do dnia 18 marca 2025 r. __Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. __Zamawiający wymaga dostarczenia próbek (po jednej sztuce dla każdej pozycji) wraz z wykazem próbek – zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ __Istotne postanowienia umowy zawiera Załącznik nr 8 do SWZ. __Na zasadzie art. 139 ust. 1 ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. __Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty w formie elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, pod rygorem nieważności. Wraz z Formularzem oferty (Załącznik nr 1 do SWZ) należy złożyć: wypełniony Formularz asortymentowo-cenowy dla pakietu, którego dotyczy oferta (Załącznik nr 2), a także oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ, Załącznik nr 3), stanowiące dowód braku podstaw do wykluczenia oraz potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α części IV JEDZ. Należy również złożyć oświadczenie o braku podstaw wykluczenia na mocy art. 5k rozporządzenia 2022/576 (Załącznik nr 4) oraz dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy – odpis z KRS, CEIDG lub innego rejestru, o ile Zamawiający nie ma do niego dostępu w ogólnodostępnych bazach, a w razie działania przez pełnomocnika – odpowiednie pełnomocnictwo. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie ustanawiają pełnomocnika i składają oświadczenie określające zakres dostaw poszczególnych podmiotów. __W celu potwierdzenia zgodności oferowanego asortymentu z wymaganiami Zamawiającego, należy załączyć deklarację zgodności CE lub oświadczenie z uzasadnieniem, jeżeli dokument nie jest wymagany, materiały informacyjne w języku polskim (broszury, dane techniczne, prospekty) z zaznaczonymi wymaganymi parametrami oraz wykaz próbek (Załącznik nr 8). Próbki – po jednej sztuce z każdej pozycji – należy dostarczyć do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, Sekcja Zamówień Publicznych, pokój 202, w zamkniętym opakowaniu opisanym zgodnie z instrukcją w SWZ. Próbki służą potwierdzeniu zgodności oferowanych produktów z opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający może wezwać do uzupełnienia lub wyjaśnienia złożonych środków dowodowych. Akceptowane są równoważne certyfikaty i dokumentacja techniczna, jeżeli Wykonawca nie ma dostępu do wymaganych certyfikatów z przyczyn od niego niezależnych. Dokumenty w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski. __Przed udzieleniem zamówienia Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta uzyska najwyższą ocenę, do złożenia w wyznaczonym terminie (nie krótszym niż 10 dni) aktualnych podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia, w tym: informacji z Krajowego Rejestru Karnego (art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem), oświadczenia o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej lub o przynależności wraz z dowodami niezależnego przygotowania oferty (Załącznik nr 5), odpisu z KRS lub CEIDG (nie starszego niż 3 miesiące) oraz oświadczenia o aktualności informacji zawartych w JEDZ (Załącznik nr 6). __W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, każdy z Wykonawców składa oddzielnie wymagane oświadczenia i dokumenty (JEDZ, oświadczenie z art. 5k, dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia). Dokumenty sporządzone przez upoważnione podmioty przekazuje się w oryginale w postaci elektronicznej lub jako cyfrowe odwzorowanie dokumentu papierowego poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym Wykonawcy, pełnomocnika lub notariusza. Dokumenty własne Wykonawcy oraz pełnomocnictwa muszą być również podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Podpisanie pliku archiwum zawierającego skompresowane dokumenty jest równoznaczne z podpisaniem wszystkich dokumentów w nim zawartych. __Jeżeli Wykonawca ma siedzibę poza terytorium RP, zamiast krajowych dokumentów składa odpowiednie zaświadczenia lub oświadczenia z właściwych organów państwa pochodzenia, zgodnie z art. 108 ust. 1 ustawy, wystawione w odpowiednich terminach (6 lub 3 miesiące). W razie braku takich dokumentów dopuszczalne jest złożenie oświadczenia pod przysięgą lub przed właściwym organem. Wszystkie dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. __Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy https://platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce . Korzystanie z platformy jest bezpłatne. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się głównie przez formularz „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. W sytuacjach awaryjnych dopuszcza się kontakt e-mail: edyta.pozoga@onkol.kielce.pl . Wymagania techniczne obejmują m.in. stały dostęp do Internetu (min. 512 kb/s), komputer klasy PC/MAC, przeglądarkę z obsługą JavaScript oraz program do odczytu plików .pdf. Dokumenty elektroniczne muszą być sporządzone w dopuszczonych formatach (m.in. .pdf, .docx, .xls) i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Instrukcje korzystania z platformy dostępne są na stronie: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje __Administratorem danych jest Dyrektor ŚCO w Kielcach, ul. Artwińskiego 3. Kontakt z IOD: tel. 41 36 74 094, e-mail: iod@onkol.kielce.pl . Dane przetwarzane są zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu realizacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewidziano