See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie sprawności technicznej lodołamaczy stacjonujących w porcie obiektu hydrotechnicznego we Włocławku w roku 2025/2026
Beschreibung: W ramach zadania Wykonawca na zgłoszenie Zamawiającego będzie wykonywał wszelkie naprawy bieżące, eksploatacyjne, awaryjne pozwalające zachować w pełni sprawność techniczną floty lodołamaczy. Wykonawca zapewni naprawy w szczególności silników spalinowych, usuwanie awarii mechanicznych osprzętu (urządzeń w siłowni, na pokładzie), elektrycznych, elektronicznych, spawalniczych (stal oraz aluminium) i innych nieprzewidzianych powyżej napraw oraz zapewni części zamienne i niezbędne materiały eksploatacyjne w okresie trwania umowy konieczne do usunięcia awarii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 547320-2025
Interne Kennung: W.ROZ.2710.82.2025/ZZWŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001