2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Działoszyn oraz jednostek należących do Miasta i Gminy Działoszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Działoszyn oraz jednostek należących do Miasta i Gminy Działoszyn” z podziałem na części. Szczegółowe informacje w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 588022-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym w szczególności składanie ofert, wymiana informacji, przekazywanie dokumentów i oświadczeń odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy https://dzialoszyn.logintrade.net. Do połączenia używany jest szyfrowany protokół HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. 2. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp odpowiednio dla danej części wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane niżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, ponieważ wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy: a) odbiór i załadunek pojemników i worków do pojazdów przystosowanych do odbioru odpadów, b) kierowania pojazdami służącymi do wykonania zamówienia w zakresie odbioru odpadów. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia, jako podwykonawcy).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Działoszyn”
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) odbiór oraz zagospodarowanie zmieszanych niesegregowanych odpadów komunalnych zgromadzonych w pojemnikach usytuowanych przy budynkach mieszkalnych. 2) odbiór oraz zagospodarowanie odpadów selektywnie zbieranych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości („u źródła”): a) papieru i tektury, b) tworzyw sztucznych, metali, c) opakowań wielomateriałowych, d) szkieł bezbarwnych i kolorowych, e) bioodpady, f) popioły z gospodarstw domowych. 3) odbiór oraz zagospodarowanie poniżej wymienionych odpadów selektywnie zbieranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanym w Działoszynie przy ul. Cmentarnej: a) przeterminowane leki i chemikalia, b) zużyte baterie i akumulatory, c) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, d) meble i inne odpady wielkogabarytowe, e) odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, f) zużyte opony – pochodzące z pojazdów użytkowych w gospodarstwie domowym, g) bioodpady, h) popiół z gospodarstw domowych, i) odpady z tekstyliów i odzieży, j) niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek. Szczegółowe informacje w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z jednostek należących do Miasta i Gminy Działoszyn”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z jednostek należących do Miasta i Gminy Działoszyn oraz ich zagospodarowaniu wraz z wyposażeniem tych jednostek w pojemniki (z pokrywą, wyposażone w kółka)/ kontenery do gromadzenia odpadów komunalnych zgodnie z zasadami prawa krajowego oraz aktami prawa miejscowego. 1) wykaz jednostek należących do Miasta i Gminy Działoszyn oraz wyposażenie nieruchomości w następujące pojemniki: a) targowisko znajdujące się w Działoszynie przy ulicy Ogrodowej – 6 pojemników o pojemności 1100 litrów; b) plac Urzędu Miasta i Gminy Działoszyn znajdujący się przy ulicy Piłsudskiego 21 – 4 pojemniki o pojemności 1100 litrów; c) plac Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Działoszynie przy ulicy Cmentarnej - 1 kontener KP7 o pojemności 7000 litrów; d) plac gminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdujący się w Trębaczewie przy ulicy Dojazdowej 12 – 1 pojemnik o pojemności 240 litrów; e) stadion przy ul. Cmentarnej w Trębaczewie – 1 pojemnik o pojemności 240 litrów; f) stadion przy ul. Grota Roweckiego w Działoszynie – 1 pojemnik o pojemności 1100 litrów. g) hotel przy ulicy Skarbczyńskich w Działoszynie - 4 pojemniki o pojemności 1100 litrów. 2) Częstotliwość wywozu nieczystości stałych: a) z targowiska znajdującego się w Działoszynie – raz na tydzień b) z placu Urzędu Miasta i Gminy – raz na tydzień c) z placu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Działoszynie – (na zgłoszenie telefoniczne, nie później niż w terminie 2 dni od dnia zgłoszenia, ) co najmniej raz w tygodniu d) z placu Gminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt – dwa razy w miesiącu, e) ze stadionu w Trębaczewie – raz w miesiącu. f) ze stadionu w Działoszynie – raz w miesiącu. g) z hotelu w Działoszynie - raz w tygodniu. Szczegółowe informacje w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden