798689-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Udbud vedr. montering og demontering af facadeelementer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud vedr. montering og demontering af facadeelementer
BeschreibungRammeaftalen omfatter montering og demontering af facadeelementer hos Kundens forhandlere i Danmark samt produktion af de dertilhørende facadeelementer. Derudover omfatter aftalen også lagerstyring og opbevaring af facadeelementerne.
Interne KennungFacadeelementer
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensTildeling af kontrakten vil ske til den tilbudsgiver, som afgiver tilbuddet med det bedste forhold mellem pris og kvalitet, jf. udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79991000 Lagerbestandskontrolle
5. Los
LosLOT-0000