See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie terenów zieleni Miasta Gdyni - 2
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 6 części: 1.1 nasadzenia wzdłuż ulic Wielkopolskiej i Chwaszczyńskiej. (załącznik 1a do SWZ) 1.2 zagospodarowanie pasa jezdniowego Alei Zwycięstwa na wysokości wjazdu do Gdyni od strony Sopotu (załącznik 1b do SWZ) 1.3 zagospodarowanie terenu przy ul. Obrońców Wybrzeża i Stefana Batorego (załącznik 1c do SWZ) 1.4. nasadzenia wzdłuż ul. Starodworcowej (załącznik 1d do SWZ) 1.5 zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Zbyszka z Bogdańska i Stanisława Filipkowskiego w Gdyni – projekt BO 2023/CHW/0023 (załącznik 1e do SWZ) 1.6 nasadzanie drzew na terenie Miasta Gdyni – na podstawie decyzji Marszałka Województwa pomorskiego oraz projekt: BO 2024/KAR/0010 Mikroszpaler przed SP nr 42 oraz BO 2024/WIK/0009 Mikroszpaler wzdłuż ul. Starodworcowej (załącznik 1f do SWZ) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższymi zapisami: 3.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolnie wybrane części przedmiotu zamówienia. 3.2. Zamawiający rozstrzyga postępowanie na rzecz najkorzystniejszej oferty złożonej na daną część postępowania. 4. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych. Rozliczenia między Wykonawcą, a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich. 6. Podwykonawstwo: 6.1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, na warunkach określonych w Załączniku nr 10 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy); 6.2. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani; 6.3. Powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia; 6.4. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zostały określone w Załączniku nr 10 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 7. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. 8. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 9. Wizja lokalna. Zamawiający nie przewiduje wymogu odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 10. W przypadku rozbieżności co do zakresu przedmiotu zamówienia, pomiędzy SWZ a Opisem Przedmiotu Zamówienia, zastosowanie mają w pierwszej kolejności zapisy OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 474573-2025
Interne Kennung: UDL.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Nasadzenia wzdłuż ulic Wielkopolskiej i Chwaszczyńskiej. (załącznik 1a do SWZ)
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zagospodarowanie pasa jezdniowego Alei Zwycięstwa na wysokości wjazdu do Gdyni od strony Sopotu (załącznik 1b do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Zagospodarowanie terenu przy ul. Obrońców Wybrzeża i Stefana Batorego (załącznik 1c do SWZ)
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Nasadzenia wzdłuż ul. Starodworcowej (załącznik 1d do SWZ)
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Zbyszka z Bogdańska i Stanisława Filipkowskiego w Gdyni – projekt BO 2023/CHW/0023 (załącznik 1e do SWZ)
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Nasadzanie drzew na terenie Miasta Gdyni – na podstawie decyzji Marszałka Województwa pomorskiego oraz projekt: BO 2024/KAR/0010 Mikroszpaler przed SP nr 42 oraz BO 2024/WIK/0009 Mikroszpaler wzdłuż ul. Starodworcowej (załącznik 1f do SWZ)