See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu dla Gminy Kąty Wrocławskie w 2025r. oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Beschreibung: 1. Udzielenie przez Bank kredytu Gminie Kąty Wrocławskie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Kąty Wrocławskie w 2025 roku oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań, w kwocie 15.000.000,00 zł (słownie: piętnaście milionów złotych 00/100). 2. Kredyt może być wykorzystany na finansowanie planowanego deficytu budżetu 2025 roku i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. 3. Kredyt zostanie postawiony do dyspozycji Zamawiającego w okresie od podpisania umowy do dnia 30 listopada 2025 r. Udostępnienie kredytu nastąpi poprzez jednorazową wypłatę kredytu lub w transzach, w zależności od potrzeb Zamawiającego bez naliczania jakichkolwiek opłat. Szczegółowy opis zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i załącznikach do SWZ w szczególności w projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 532311-2025
Interne Kennung: ZP.271.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Udzielenie przez Bank kredytu Gminie Kąty Wrocławskie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Kąty Wrocławskie w 2025 roku oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań, w kwocie 15.000.000,00 zł (słownie: piętnaście milionów złotych 00/100). 2. Kredyt może być wykorzystany na finansowanie planowanego deficytu budżetu 2025 roku i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. 3. Kredyt zostanie postawiony do dyspozycji Zamawiającego w okresie od podpisania umowy do dnia 30 listopada 2025 r. Udostępnienie kredytu nastąpi poprzez jednorazową wypłatę kredytu lub w transzach, w zależności od potrzeb Zamawiającego bez naliczania jakichkolwiek opłat. Szczegółowy opis zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz załącznikach do SWZ w szczególności w projektowanych postanowieniach umowy.