See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na pronájem a dodávky sezónních dekorací, nosičů reklamních a propagačních materiálů na VO a ostatních závěsných prvků na VO
Beschreibung: Technologie hlavního města Prahy, a.s. zavádí dynamický nákupní systém dle ustanovení § 138 a násl. ZZVZ na pronájem a dodávky sezónních dekorací a závěsných prvků na veřejné osvětlení (dále jen „VO“), který je rozdělen do jednotlivých kategorií: 1. Kategorie sezónních dekorací; 2. Kategorie nosičů reklamních a propagačních materiálů na VO; 3. Kategorie ostatních závěsných prvků na VO.
Vorherige Bekanntmachung: 46297-2022
Interne Kennung: O_02_2022_DNS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen, 30192500 Overhead-Transparente, 45451000 Dekorationsarbeiten, 03121210 Blumenarrangements, 39298600 Globusse, 44812400 Tapezier- und Malerbedarf, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 39516000 Innenausstattungsartikel, 34933000 Navigationsausrüstung, 34928470 Beschilderung, 34992300 Straßenschilder, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 35821000 Flaggen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zajištění pronájmu vánočních dekorací na vánoční strom na Staroměstském náměstí včetně montáže, demontáže a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění pronájmu vánočních dekorací na vánoční strom na Staroměstské náměstí včetně odborné montáže a demontáže. Součástí předmětu plnění je dodání dekorací včetně veškerého nezbytného příslušenství, jejich instalaci na strom, následnou údržbu a po skončení svátků i demontáž. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(07)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen, 39298600 Globusse, 44812400 Tapezier- und Malerbedarf, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Los: LOT-0004
Titel: Zajištění pronájmu, montáže a demontáže vánočních dekorů na 2 popelářské vozy pro Pražské služby, a.s.
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění dodávek vánočních dekorací pro Pražské služby a.s., IČO: 60194120, konkrétně pro 2 popelářské vozy, pro sezónu roku 2025/2026 včetně dopravy, montáže a demontáže. Součástí předmětu plnění bude rovněž veškeré příslušenství nezbytné ke správnému a bezpečnému použití. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(05)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45451000 Dekorationsarbeiten, 39516000 Innenausstattungsartikel, 45451000 Dekorationsarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Los: LOT-0003
Titel: Zajištění pronájmu atypických vánočních dekorací pro MČ Prahy 8 včetně instalace a montáže
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění dodávek vánočních dekorací pro hl. m. Prahu (konkrétně Městskou část Prahy 8) pro sezóny roku 2025/2026 a 2026/2027 včetně dopravy, montáže (popř. demontáže) a instalace (popř. deinstalace). Součástí předmětu plnění bude rovněž veškeré příslušenství nezbytné ke správnému a bezpečnému použití dekorací ve smyslu propojovacích kabelů, úchytů, závěsných trnů, napájecích sad apod. Vánoční dekorace věšené na stožáry veřejného osvětlení, vánoční dekorace věšené na túje a radnici.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(04)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121210 Blumenarrangements, 39516000 Innenausstattungsartikel, 45451000 Dekorationsarbeiten, 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen, 39298600 Globusse, 44812400 Tapezier- und Malerbedarf, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Los: LOT-0001
Titel: Zajištění pronájmu atypických vánočních dekorací pro MČ Praha 18 Letňany
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění dodávek vánočních dekorací pro hl. m. Prahu (konkrétně Městskou část Prahy 18) pro sezónu roku 2025/2026 včetně dopravy. Součástí předmětu plnění bude rovněž veškeré příslušenství nezbytné ke správnému a bezpečnému použití dekorací ve smyslu propojovacích kabelů, úchytů, závěsných trnů, napájecích sad apod. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(02)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45451000 Dekorationsarbeiten, 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen, 39298600 Globusse, 44812400 Tapezier- und Malerbedarf, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Los: LOT-0002
Titel: Zajištění pronájmu atypických vánočních dekorací pro MČ Prahu 10 včetně montáže a demontáže
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění dodávek vánočních dekorací pro hl. m. Prahu (konkrétně Městskou část Prahy 10) pro sezónu roku 2025/2026 včetně dopravy, montáže (popř. demontáže) a instalace (popř. deinstalace). Součástí předmětu plnění bude rovněž veškeré příslušenství nezbytné ke správnému a bezpečnému použití dekorací ve smyslu propojovacích kabelů, úchytů, závěsných trnů, napájecích sad apod. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(03)
Los: LOT-0005
Titel: Zajištění pronájmu atypických vánočních dekorací pro MČ Prahy 2 včetně instalace a montáže a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění dodávek vánočních dekorací pro hl. m. Prahu (konkrétně Městskou část Prahy 2) pro sezónu roku 2025/2026 včetně dopravy, montáže (popř. demontáže) a instalace (popř. deinstalace). Součástí předmětu plnění bude rovněž veškeré příslušenství nezbytné ke správnému a bezpečnému použití dekorací ve smyslu propojovacích kabelů, úchytů, závěsných trnů, napájecích sad apod. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(06)
Los: LOT-0007
Titel: Zajištění pronájmu vánočních dekorací na vánoční strom na Václavském náměstí včetně montáže a demontáže
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění pronájmu vánočních dekorací na vánoční strom na Václavském náměstí včetně odborné montáže a demontáže. Součástí předmětu plnění je dodání dekorací včetně veškerého nezbytného příslušenství, jejich instalaci na strom, následnou údržbu a po skončení svátků i demontáž. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(08)
Los: LOT-0008
Titel: Zajištění pronájmu atypických vánočních dekorací pro MČ Prahy 8 včetně montáže, demontáže a souvisejících služeb II
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění dodávek vánočních dekorací pro hl. m. Prahu (konkrétně Městskou část Praha 8) pro sezónu roku 2025/2026 včetně dopravy, montáže (popř. demontáže) a instalace (popř. deinstalace). Součástí předmětu plnění bude rovněž veškeré příslušenství nezbytné ke správnému a bezpečnému použití dekorací ve smyslu propojovacích kabelů, úchytů, závěsných trnů, napájecích sad apod. Veškeré dekorace včetně příslušenství, které jsou předmětem této Veřejné zakázky zadavatel poptává formou pronájmu.
Interne Kennung: O_02_2022_DNS_2025_(09)