798814-2025 - Ergebnis
Polen – Bau von Drahtseilbahnen – „Budowa odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest opracowanie koncepcji architektonicznej, wykonanie dokumentacji projektowej nowego odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium (Etap I) oraz wykonanie robót budowlanych dla odcinka kolei linowej między stacjami Stadion – Planetarium (Etap II) 2. Inwestycja polega na budowie linii kolei linowej (budowie trasy Stadion – Planetarium, rozbudowie stacji Stadion oraz rozbudowie stacji Planetarium) oraz wykonaniu koncepcji architektonicznej i wykonaniu projektu budowy nowego odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium. 3. Przedmiot niniejszej Umowy zostanie wykonany przez Wykonawcę w dwóch Etapach: a) Etap I – wykonanie koncepcji architektonicznej oraz dokumentacji technicznej, b) Etap II – wykonanie robót budowlanych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 656231-2023
Interne Kennung: 21/PN/RB/2023/MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234250 Bau von Drahtseilbahnen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest opracowanie koncepcji architektonicznej, wykonanie dokumentacji projektowej nowego odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium (Etap I) oraz wykonanie robót budowlanych dla odcinka kolei linowej między stacjami Stadion – Planetarium (Etap II) dla zadania pod nazwą: „Budowa odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie”, zwanej dalej: Inwestycją. 2. Inwestycja polega na budowie linii kolei linowej (budowie trasy Stadion – Planetarium, rozbudowie stacji Stadion oraz rozbudowie stacji Planetarium) oraz wykonaniu koncepcji architektonicznej i wykonaniu projektu budowy nowego odcinka kolei linowej na trasie Stadion – Planetarium. 3. Przedmiot niniejszej Umowy zostanie wykonany przez Wykonawcę w dwóch Etapach: a) Etap I – wykonanie koncepcji architektonicznej oraz dokumentacji technicznej, b) Etap II – wykonanie robót budowlanych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z załącznikami.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111213 Abräumungsarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 77211600 Aussaat von Baumsamen