2. Verfahren
Verfahren
Titel: Partner voor licenties en bijhorende diensten
Beschreibung: North Sea Port zoekt een partner die • adviseert, levert en voor / namens North Sea Port beheert aangaande softwarelicenties in de breedste zin van het woord; • ondersteunt bij het gebruik / de inrichting van producten en diensten uit het Microsoft (365) portfolio, alsook zogenaaamde training-on-the-job kan verzorgen; • licenties kan aanbieden van onder andere maar niet gelimiteerd tot Microsoft, VMware / Broadcom, Omnissa, Autodesk, Esri (GIS), PDF-XChange, Bitwarden, Muhimbi, Sharegate,...; • Microsoft licenties nagenoeg onmiddellijk ter beschikking kan stellen tijdens kantooruren (binnen 10 minuten indien reeds eerder gelijke licenties geleverd zijn), idealiter zonder tussenkomst van de partner via een "bestelportaal"; • kan voorzien in een portaal waarin North Sea Port inzicht krijgt in het resource gebruik van Azure diensten; • indien mogelijk en gewenst, facturatie per aanbieder (per land) inregelt.
Interne Kennung: PPP0L6-380/5159/2025-009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-009_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72500000 Datenverarbeitungsdienste