798919-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Usługa ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku. 2. Zamawiający wymaga, by Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa posiadał przez cały okres Umowy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną min. 2 000 000,00 PLN. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III niniejszej SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ).
Interne Kennung22/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
LosLOT-0001