2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb platformy sdílené mikromobility na území hl. m. Prahy formou "software as a service” a souvisejících plnění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb monitorovacího nástroje pro správu sdílené mikromobility (“Platforma”) formou „software as a service (SaaS)“ a dalších souvisejících plnění. Účelem poskytování služeb je umožnění efektivní správy dopravních prostředků sdílené mikromobility na území hl. m. Prahy prostřednictvím Platformy, která umožní uživatelům předávání dat týkajících se provozování sdílené mikromobility na území hl. m. Prahy, jejich zpracování a předávání dalších datových výstupů. Předmět zakázky bude poskytován dvěma způsoby, a to a) přímo na základě smlouvy (služby Platformy poskytované formou „software as a service (SaaS)“, včetně provozu a podpory Platformy, implementace dat do Platformy a úvodního školení, to vše po dobu 60 měsíců od zahájení poskytování uvedených služeb, předpokládaná hodnota celkem 6 500 000 Kč bez DPH, cena placena paušálně měsíčně), b) na základě dílčích smluv uzavíraných dle ujednání majících povahu rámcové dohody (konzultační služby, školení a další plnění souvisejících s Platformou, včetně customizace Platformy, s rámcem pro uzavírání dílčích smluv v trvání 48 měsíců, předpokládaná hodnota celkem 3 000 000 Kč bez DPH, cena sjednána MD sazbou, placena dle skutečného plnění). Platforma slouží jako jednotný nástroj pro zpracování dat od provozovatelů sdílené mobility ve standardech MDS a GBFS, správu geografických zón a pravidel města a vyhodnocování jejich dodržování. Součástí plnění je poskytování API pro napojení na městské systémy. Platforma umožní tvorbu reportů, záznamů o porušení pravidel, výpočet poplatků a pokut a zpřístupnění vybraných dat veřejnosti.
Interne Kennung: PO00000002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001