2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Zbiczno w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie od 01.01.2026 roku do 31.12.2026 roku odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców oraz z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe bądź innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe przez część roku - na których powstają odpady komunalne – sezonowo. W skład zamówienia wchodzi również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w miejscowości Zbiczno.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GKB.271.45.2025.MK