See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w popegeerowskiej miejscowości Grzmiąca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury gospodarki odpadami - Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Grzmiąca. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: I CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA - Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem i urządzeniami; II CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA - Montaż wagi najazdowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą i rozbiórka muru oporowego.
Vorherige Bekanntmachung: 258431-2023
Interne Kennung: ZP.271.13.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem
Beschreibung: Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem, tj. m.in. ładowaczem czołowym, koparką, pługiem, przyczepą hakową z kontenerami, przyczepą, przyczepką samochodową, wysięgnikiem wielofunkcyjnym, rębakiem do gałęzi, ssawą do liści, zamiatarką - szczegółowy zakres zamówienia oraz minimalne wymagania Zamawiającego zawiera załącznik nr 4 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 16310000 Mäher, 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft, 16700000 Traktoren, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen, 34921100 Straßenkehrmaschinen, 42420000 Kübel, Schaufeln, Greifer und Zangen für Kräne oder Bagger, 43250000 Frontschaufellader, 43261000 Löffelbagger, 43312200 Splittstreumaschinen, 43313100 Schneepflüge, 43315000 Verdichtungsgeräte, 43325100 Ausrüstung für Grundstückspflege
Los: LOT-0002
Titel: Montaż wagi najazdowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą i rozbiórka muru oporowego
Beschreibung: Przedmiotem części II zamówienia jest wykonanie nawierzchni utwardzonej, ogrodzenia terenu, rozbiórka muru oporowego i ogrodzenia terenu i montaż wagi najazdowej, dz. nr 25/106 obręb 0013 Grzmiąca w gminie Grzmiąca. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa dla II części zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten