799092-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w roku 2026”.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w roku 2026”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w terminie od dnia 01.01.2026r. do 31.12.2026r. polegająca na: - odbieraniu, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, - prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 25 w Zwoleniu. - odbieraniu, transporcie wraz z zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Interne KennungOŚ.ZP.271.19.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w terminie od dnia 01.01.2026r. do 31.12.2026r. polegająca na: - odbieraniu, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, - prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 25 w Zwoleniu. - odbieraniu, transporcie wraz z zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szacowana ilość odpadów [Mg] w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 1 995,488; Papier i tektura - 170,000; Szkło - 261,265; Metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe - 366,650; Bioodpady - 767,273; Meble i inne odpady wielkogabarytowe - 289,828; Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - 33,576; Zużyte baterie i akumulatory - 0,020; Zużyte opony - 58,000; Przeterminowane leki - 0,050; Odpady budowlane i rozbiórkowe - 200,000; Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny - 0,007; Żużle, popioły - 150,000; Odpady tekstyliów i odzieży - 7,600; ŁĄCZNA SZACUNKOWA ILOŚĆ ODPADÓW 4 299,757