See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie i uruchomienie modułu Centralna Ewidencja e-Faktur (CEeF) systemu KSAT2000i
Beschreibung: 1. wykonanie, wdrożenie i eksploatacyjne uruchomienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego mechanizmów integracji eksploatowanego przez Zamawiającego systemu KSAT2000i z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) poprzez wdrożenie nowego modułu CEeF (Centralna Ewidencja e-Faktur) systemu KSAT2000i w zakresie zgodnym z opisem zawartym w załączniku nr 1 do Umowy oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi wsparcia postartowego dla powyższego oprogramowania. 2. W ramach prac wdrożeniowych oprogramowania, o którym mowa w pkt. 1 niniejszego paragrafu umowy Wykonawca: 2.1. zrealizuje i zaimplementuje w systemie KSAT2000i funkcjonalności pozwalające na integracje eksploatowanego przez Zamawiającego systemu KSAT2000i z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF), w tym moduł CEeF – Centralna Ewidencja e-Faktur; 2.2. dostarczy Zamawiającemu standardową dokumentację użytkownika dla funkcjonalności zrealizowanych i wdrożonych u Zamawiającego w ramach niniejszej umowy; 2.3. dostarczy Zamawiającemu dokument licencji dla zrealizowanego i wdrożonego u Zamawiającego w ramach niniejszej umowy modułu CEeF – Centralna Ewidencja e-Faktur systemu KSAT2000i; 2.4. przeszkoli wskazanych przez Zamawiającego pracowników z obsługi modułu CEeF – Centralna Ewidencja e-Faktur systemu KSAT2000i; 2.5. uruchomi eksploatacyjnie wszystkie mechanizmy integracji eksploatowanego przez Zamawiającego systemu KSAT2000i z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) zrealizowane i wdrożone przez Wykonawcę w ramach umowy; 2.6. świadczyć będzie na rzecz Zamawiającego intensywny nadzór postartowy w okresie jednego miesiąca licząc od daty eksploatacyjnego uruchomienia mechanizmów integracyjnych eksploatowanego przez Zamawiającego systemu KSAT2000i z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).
Vorherige Bekanntmachung: 537595-2025
Interne Kennung: ZA.271.77.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001