2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu pośredniego statku Baltica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu pośredniego statku Baltica należącego do Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego. Prace winny zostać wykonane w doku na terenie Trójmiasta. Miejsce postoju statku Port Dalmor, Nabrzeże Angielskie, Gdynia
Interne Kennung: PN/51/FZP/DE/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50246100 Trockendockarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu pośredniego statku Baltica należącego do Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego. Prace winny zostać wykonane w doku na terenie Trójmiasta. Miejsce postoju statku Port Dalmor, Nabrzeże Angielskie, Gdynia.
Haupteinstufung (cpv): 50241100 Reparatur von Wasserfahrzeugen