See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ładowarek obrotowo-teleskopowych - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) część 1 - dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej o masie eksploatacyjnej do 9 T wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, b) część 2 - dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej o masie eksploatacyjnej do 9 T wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ,
Vorherige Bekanntmachung: 600108-2025
Interne Kennung: DPZP/271/859/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej o masie eksploatacyjnej do 9 T wraz z osprzętem, rok produkcji 2025
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2