799357-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen – Fælles udbud af landinspektørydelser
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFælles udbud af landinspektørydelser
BeschreibungUdbuddet omfatter indkøb af landinspektør- og landmålerydelser i forbindelse med anlægsprojekter og driftsopgaver ad hoc inden for forsyningsområderne under Forsyning Helsingør, Fredensborg Forsyning, Gribskov Forsyning, Halsnæs Forsyning og Hillerød Forsyning.
Interne Kennung607525
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71353000 Oberirdische Vermessung
5. Los
LosLOT-0000