2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej dla SP ZOZ Szpitala nr 2 w Mysłowicach
Beschreibung: Pakiet 1 ssak elektryczny CPV 33171000-9 Pakiet 2 stół operacyjny CPV 33192230-3 Pakiet 3- diatermia elektrochirurgiczna CPV 33161000-6 Pakiet 4 napęd ortopedyczny wraz z pełnym instrumentarium CPV 33162100-4 Pakiet 5 Zestaw do endoskopii CPV 33168000-5 Pakiet 6 Defibrylator Lifepack 15 lub równoważny CPV 33182100-0 Pakiet 7 Respirator transportowy CPV 33157400-9 Pakiet 8 Schodołaz CPV 33196200-2 Pakiet 9 System kompresji klatki piersiowej CPV 33172200-8 Pakiet 10 Defibrylator AED CPV 33182100-0 Pakiet 11 Dozownik do podawania tlenu CPV 33157800-3 Pakiet 12 Pompy infuzyjne CPV 33194110-0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Środki muszą zostać wykorzystane i rozliczone do 31.12.2025 roku
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P 1 ssak elektryczny P 2 stół operacyjny P 3- diatermia elektrochirurgiczna P 4 napęd ortopedyczny wraz z pełnym instrumentarium P 5 Zestaw do endoskopii P 6 Defibrylator Lifepack 15 lub równoważny P 7 Respirator transportowy P 8 Schodołaz P 9 System kompresji klatki piersiowej P 10 Defibrylator AED P 11 Dozownik do podawania tlenu P 12 Pompy
Beschreibung: Pakiet 1 ssak elektryczny Pakiet 2 stół operacyjny Pakiet 3- diatermia elektrochirurgiczna Pakiet 4 napęd ortopedyczny wraz z pełnym instrumentarium Pakiet 5 Zestaw do endoskopii Pakiet 6 Defibrylator Lifepack 15 lub równoważny Pakiet 7 Respirator transportowy Pakiet 8 Schodołaz Pakiet 9 System kompresji klatki piersiowej Pakiet 10 Defibrylator AED Pakiet 11 Dozownik do podawania tlenu Pakiet 12 Pompy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33192230 Operationstische, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33162100 OP-Ausrüstung, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33182100 Defibrillator, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33194110 Infusionspumpen