799408-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej w 2027 r.
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej w 2027 r.
Beschreibung: Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej, na następujących liniach komunikacyjnych: Linia nr 1 - Międzyrzec Podlaski - Zasiadki - Międzyrzec Podlaski, Linia nr 2 - Międzyrzec Podlaski - Strzakły, Linia nr 3 - Terespol - Janów Podlaski, Linia nr 4 - Kodeń - Terespol, Linia nr 5 - Droblin - Biała Podlaska, Linia nr 6 - Ossówka - Biała Podlaska, Linia nr 7 - Sławatycze - Łomazy - Biała Podlaska, Linia nr 8 - Sławatycze - Tuczna - Piszczac - Zalesie - Biała Podlaska, Linia nr 9 - Pratulin - Błonie - Rokitno - Biała Podlaska, Linia nr 10 - Gnojno - Antolin - Janów Podlaski - Biała Podlaska, Linia nr 11 - Biała Podlaska - Dobryń - Terespol, Linia nr 12 - Międzyrzec Podlaski - Kożuszki - Międzyrzec Podlaski.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 1 ww. ustawy o publicznym transporcie drogowym. 2. Przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej, na następujących liniach komunikacyjnych: Linia nr 1 - Międzyrzec Podlaski - Zasiadki - Międzyrzec Podlaski, Linia nr 2 - Międzyrzec Podlaski - Strzakły, Linia nr 3 - Terespol - Janów Podlaski, Linia nr 4 - Kodeń - Terespol, Linia nr 5 - Droblin - Biała Podlaska, Linia nr 6 - Ossówka - Biała Podlaska, Linia nr 7 - Sławatycze - Łomazy - Biała Podlaska, Linia nr 8 - Sławatycze - Tuczna - Piszczac - Zalesie - Biała Podlaska, Linia nr 9 - Pratulin - Błonie - Rokitno - Biała Podlaska, Linia nr 10 - Gnojno - Antolin - Janów Podlaski - Biała Podlaska, Linia nr 11 - Biała Podlaska - Dobryń - Terespol, Linia nr 12 - Międzyrzec Podlaski - Kożuszki - Międzyrzec Podlaski. 3. Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: 02.11.2026 r. 4. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 5. Zmiana informacji zawartych w ogłoszeniu: zastrzega się możliwość zmiany informacji zawartych w ogłoszeniu, na zasadach określonych w art. 23 ust. 5 ww. ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.