See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Szpitala Wojewódzkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Szpitala Wojewódzkiego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 1 do umowy - OPZ/Formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 555611-2025
Interne Kennung: SZW/DZP/108/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001