2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji w okresie od 01.02.2026r. do 31.01.2028r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa (obejmująca dostawę i świadczenie usług dystrybucji) energii elektrycznej do 162 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 2800,59 MWh w okresie od dnia 01.02.2026 r. do 31.01.2028 r., z tego: 1) Do lokali i obiektów – 2295,33 MWh 2) Dla potrzeb oświetlenia drogowego – 505,26 MWh. - Szczegóły dotyczące zużycia energii elektrycznej w poszczególnych punktach poboru opisane zostały w Załączniku nr 1a oraz Załączniku 1b do SWZ. - Wskazane powyżej prognozowane zużycie energii elektrycznej ma charakter orientacyjny i może odbiegać od faktycznie pobranej, w okresie trwania umowy, ilości energii. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości energii elektrycznej nie pociąga dla zamawiających (odbiorców) żadnych konsekwencji, poza koniecznością dokonania zapłaty za faktycznie pobraną ilość energii oraz usługi przesyłu zgodnie z obowiązującą Taryfą Operatora. Na wniosek Zamawiającego możliwe jest zwiększenie lub zmniejszenie ilości punktów poboru energii wymienionych w Załączniku nr 1a i 1b do SWZ, zmiana nie może przekroczyć 20%. Po rozstrzygnięciu postępowania Zamawiający Gmina Janikowo oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. samodzielnie podpiszą z Wykonawcą stosowną umowę, w zakresie dotyczącym zgłoszonych PPE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa (obejmująca dostawę i świadczenie usług dystrybucji) energii elektrycznej do 162 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 2800,59 MWh w okresie od dnia 01.02.2026 r. do 31.01.2028 r., z tego: 1) Do lokali i obiektów – 2295,33 MWh 2) Dla potrzeb oświetlenia drogowego – 505,26 MWh. - Szczegóły dotyczące zużycia energii elektrycznej w poszczególnych punktach poboru opisane zostały w Załączniku nr 1a oraz Załączniku 1b do SWZ. - Wskazane powyżej prognozowane zużycie energii elektrycznej ma charakter orientacyjny i może odbiegać od faktycznie pobranej, w okresie trwania umowy, ilości energii. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości energii elektrycznej nie pociąga dla zamawiających (odbiorców) żadnych konsekwencji, poza koniecznością dokonania zapłaty za faktycznie pobraną ilość energii oraz usługi przesyłu zgodnie z obowiązującą Taryfą Operatora. Na wniosek Zamawiającego możliwe jest zwiększenie lub zmniejszenie ilości punktów poboru energii wymienionych w Załączniku nr 1a i 1b do SWZ, zmiana nie może przekroczyć 20%. Po rozstrzygnięciu postępowania Zamawiający Gmina Janikowo oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. samodzielnie podpiszą z Wykonawcą stosowną umowę, w zakresie dotyczącym zgłoszonych PPE.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy