2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa instrumentu perkusyjnego - dzwonki orkiestrowe
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentu muzycznego dla Opery Krakowskiej w Krakowie - dzwonki 1 sztuka Yamaha YG-1210 A=442 lub równoważne.
Interne Kennung: CK-03-200-19/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). Poprzednie postępowanie w którym nie została złożóna żadna oferta na zadanie "dostawa dzwonków "zostało unieważnione
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37316000 Schlaginstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa instrumentu - dzwonki 1 sztukaYamaha YG-1210 A=442 lub równoważne
Beschreibung: Wymiary: 79x11x48cm Waga: 15,7 kg Materiał: carbon steel Sztabki: 7,8mm x 31mm Skala:2 1/2 oktawy zestawie: futerał ze zdejmowaną klapą 1 komplet pałek ME-101 Gwarancja na 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37316200 Glocken
Menge: 1 Stück