799483-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Pořízení a implementace nástroje pro řízení a nastavování klientských stanic
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení a implementace nástroje pro řízení a nastavování klientských stanic
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky je dodávka vybraného řešení pro splnění cílů projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti Liberecké IS, a.s.“, reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008362, financovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy. Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace nástroje pro Unified Endpoint Management (UEM), který umožní centralizovanou správu, zabezpečení, automatizaci a monitoring koncových zařízení (desktopů, notebooků, mobilních zařízení) v prostředí zadavatele. Součástí dodávky je implementace, školení, poskytnutí záruky po dobu 60 měsíců od předání systému do produktivního provozu a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne KennungLIS-RNKS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe
5. Los
LosLOT-0001