See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tolken Nederlandse Gebarentaal en Schrijftolken
Beschreibung: De Tweede Kamer wenst Tolken Gebarentaal inclusief visagie in te zetten tijdens de volgende evenementen: - Wekelijks mondeling vragenuur (gemiddeld 35 keer per jaar, op dinsdag om 14:00 uur); - Belangrijke debatten (gemiddeld 10 per jaar); - Algemene politieke beschouwingen (gemiddeld 1 per jaar). De Tweede Kamer wenst Schrijftolken in te zetten tijdens de geplande commissievergaderingen (gemiddeld twee per maand). In overleg wil opdrachtgever het inzetten van gebaren- en schrijftolken uitbreiden naar andere evenementen. - Gebarentolken inclusief visagie: €130.000,00 exclusief btw per jaar. - Schrijftolken: €17.500,00 exclusief btw per jaar. Totaal per jaar: € 147.500,00 exclusief btw.
Interne Kennung: UTP/8000653
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1