See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim
Beschreibung: 1. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (t.j. Dz. U. 2023, poz. 1427 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godz. 08:00 -18:00. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem. 2. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (t.j. Dz. U. 2023, poz. 870 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 7.30-15.05 w dni powszednie i/lub Godziny 15.05 - 7.30 w dni powszednie Godziny 7.30 - 7.30 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: Dyżury 07'2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POZ - WK
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
Interne Kennung: POZ
Los: LOT-0002
Titel: OOiT-MP
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii
Interne Kennung: OOiT