799570-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – .
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel.
Beschreibung.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY TUROŚL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY TUROŚL, polegającej na: 1) Systematycznym odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych (selektywnie zebranych i zmieszanych) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Turośl, 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, tekstylnych – (w systemie wystawki) zbiórka odpadów i ich odbiór z posesji właścicieli nieruchomości zamieszkałych; 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z (PSZOK) zlokalizowanego w 18-525 Turośl, ul. Łąkowa 4 (przy oczyszczalni ścieków w Turośli). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SWZ – SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.