See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup karmy dla kotów wolno żyjących z terenu m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup karmy dla kotów wolno żyjących z terenu m.st. Warszawy
Vorherige Bekanntmachung: 632816-2025
Interne Kennung: ZP/EM/271/III-166/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. 1. W Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik do projektów umów wprowadzono, w stosunku do poprzednich przetargów, zmiany w zakresie systemu dystrybucji karmy. W 16 dzielnicach m.st. Warszawy karma będzie wydawana przez Wykonawcę na podstawie trwałego nośnika z kodem graficznym, w którym zaszyfrowane będzie imię i nazwisko osoby odbierającej karmę. W toku przygotowywania materiałów przetargowych wprowadzona zmiana w OPZ musiała zostać skonsultowana z Biurem Informatyki m.st. Warszawy, co wydłużyło czas pracy nad dokumentami. 2. Poza powyższym, zgodnie z OPZ, pierwszy cykl wydawania/dostarczania karmy zaplanowany jest jeszcze w bieżącym roku. Oznacza to, że w ramach umowy I cykl w każdej dzielnicy musi być zakończony do 8 grudnia 2025 r. pod warunkiem zgłoszenia przez Zamawiającego zapotrzebowań do 30 listopada 2025 r. Środki na ten cel zostały zabezpieczone w budżecie BOŚ na 2025 rok. Dlatego też, tak bardzo istotna jest dla nas kwestia wydatkowania tych środków w bieżącym roku oraz zapewnienia kotom wolno żyjących karmy dla zwierząt na okres jesienno-zimowy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15713000 Haustierfutter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15713000 Haustierfutter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostarczenie i dystrybucja (tj. wydawanie) karmy społecznym opiekunom przez Wykonawcę w dzielnicach Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga-Południe, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz (punkt).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i dystrybucja (tj. wydawanie) karmy społecznym opiekunom przez Wykonawcę w dzielnicach Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Północ, Praga-Południe, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz (punkt).
Interne Kennung: ZP/EM/271/III-166/25 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: Dostarczenie (wraz z rozładunkiem i wniesieniem) karmy przez Wykonawcę do pomieszczeń Urzędów Dzielnic: Rembertów, Wawer (magazyn).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie (wraz z rozładunkiem i wniesieniem) karmy przez Wykonawcę do pomieszczeń Urzędów Dzielnic: Rembertów, Wawer (magazyn).
Interne Kennung: ZP/EM/271/III-166/25 część 2