2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud inrichtingselementen
Beschreibung: Voor u ligt de Selectieleidraad inzake de Europese aanbesteding Beheer en onderhoud inrichtingselementen ten behoeve van Schiphol Nederland B.V. (SNBV). De Opdracht betreft het dagelijks beheer en onderhoud van inrichtingselementen. Er wordt gezocht naar één Opdrachtnemer die de Aanbesteder voorziet van een hoogwaardige dienstverlening en haar ontzorgt in het beheer en de uitvoering van het dagelijks onderhoud van de inrichtingselementen. De Selectieleidraad bevat een beschrijving van de Aanbestedingsprocedure, alsmede de voorwaarden voor het indienen van een Verzoek tot deelname, waaronder de Uitsluitingsgronden, de Geschiktheidseisen en de Selectiecriteria aan de hand waarvan de Gegadigden worden geselecteerd om in de Gunningfase van de Aanbestedingsprocedure een Inschrijving in te dienen.
Interne Kennung: 2024-037
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 39500000 Textilwaren, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000