799677-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i dostawa produktów leczniczych (programy lekowe) na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa produktów leczniczych (programy lekowe) na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
BeschreibungZakup i dostawa produktów leczniczych (programy lekowe) na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Interne KennungDZP/2-23/233/65/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Skrócenie terminu składania ofert na na zakup i dostawa produktów leczniczych z programów lekowych na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu w celu przyspieszenia procesu wyboru Wykonawcy jest niezwykle istotne dla zapewnienia ciągłości świadczenia usług medycznych Uzasadnienie W obliczu specyfiki chorób, dla których przeznaczone są programy lekowe, dzień opóźnienia w rozpoczęciu lub kontynuacji leczenia pogarsza rokowania i jakość życia pacjentów. Skrócenie terminu przetargu zapewni ciągłość leczenia i szybki dostęp do innowacyjnych terapii , co jest kluczowe dla efektywności programów lekowych i bezpieczeństwa pacjentów. Skrócenie terminu postępowania przetargowego dla programów lekowych , zarówno dla nowych , jak i już objętych pacjentów ,jest pilną koniecznością. Wymogi, specyfikacje i kryteria dotyczące zamówienia publicznego są jasno określone w dokumentach przetargowych. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie negatywnie na możliwość dostarczenia kompletnych i precyzyjnych ofert od potencjalnych wykonawców.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Program lekowy B.44- Omalizumab
BeschreibungCzęść 1 – Program lekowy B.44- Omalizumab
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Program lekowy B.44- Benralizumab
BeschreibungCzęść 2 – Program lekowy B.44- Benralizumab
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Program lekowy B.44, B.124 –Dupilumab
BeschreibungCzęść 3 – Program lekowy B.44, B.124 –Dupilumab
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Program lekowy B.126 - Tolwaptan
BeschreibungCzęść 4 – Program lekowy B.126 - Tolwaptan
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Program lekowy B.113 – Preparat zawierający podstawowe aminokwasy
BeschreibungCzęść 5 - Program lekowy B.113 – Preparat zawierający podstawowe aminokwasy
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Program lekowy RDTL - Burosumab
BeschreibungCzęść 6 - Program lekowy RDTL - Burosumab
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Program lekowy RDTL-2 - Palopegteriparatidum
BeschreibungCzęść 7 - Program lekowy RDTL-2 - Palopegteriparatidum
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Program lekowy RDTL-3 - Osilodrostatum
BeschreibungCzęść 8 - Program lekowy RDTL-3 - Osilodrostatum
Interne KennungCzęść nr 8