2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky motorové nafty 2026 - 2027
Beschreibung: Dodávky motorové nafty pro roky 2026 - 2027.
Interne Kennung: VZ/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff, 09134210 Dieselkraftstoff (0,2), 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vybraný dodavatel bude poskytovat dodávky motorové nafty na základě provozní potřeby Zadavatelů uvedených v této zadávací dokumentaci, a to do výše maximálního předpokládaného objemu litrů obou druhů nafty za období od ukončení stávající smlouvy na dodávku motorové nafty, jak je uvedeno níže nebo do ukončení platnosti Rámcových kupních smluv, podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve: - Maximální předpokládaný objem dodávek motorové nafty uvedený v tomto bodě je pouze objemem indikativním, tzn. tento nemusí být zcela vyčerpán, přičemž skutečný objem dodávek zboží závisí na aktuálních provozních potřebách Zadavatelů, který není možné v okamžiku vyhlášení této veřejné zakázky jednoznačně specifikovat. Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.- maximální předpokládané dodávky motorové nafty za období od 1.1.2026 do 31.12.2027 -5 100 000 litrů motorové nafty VODÁRNA PLZEŇ a.s. - maximální předpokládané dodávky motorové nafty za období od 1.1.2026 do 31.12.2027 - 460 000 litrů motorové nafty. Maximální předpokládané množství odebrané nafty vychází z kvalifikovaného odhadu obou Zadavatelů na základě spotřeby a kalkulace v předchozích letech před vyhlášením této veřejné zakázky. Zadavatelé si vyhrazují právo odebrat a uhradit nižší objem motorové nafty, než je objem předpokládaný shora uvedený, aniž by tím vznikaly jakékoli nároky vybraného dodavatele vůči Zadavatelům, a to s ohledem na případné změny stavu jejich potřeb, intenzitu využití nafty, případně jiné objektivní skutečnosti, jejichž přesné podmínky oba Zadavatelé nemůžou k dnešnímu dni předvídat. Konkrétní množství motorové nafty bude dodáváno včetně dopravy do odběrných míst Zadavatelů dle aktuální potřeby obou Zadavatelů.