799713-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Wynajem długoterminowy fabrycznie nowych (rok produkcji 2025/2026) samochodów na okres 48 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem długoterminowy fabrycznie nowych (rok produkcji 2025/2026) samochodów na okres 48 miesięcy
BeschreibungWynajem długoterminowy w latach 2026 – 2030 pojazdów samochodowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Interne KennungPZ.293.1592.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadanie nr 1 obejmuje wynajem długoterminowy samochodów osobowych na okres 48 miesięcy
Interne KennungPZ.293.1829.2025.1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi uwzględniające potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) w ramach Zadania nr 1 - wynajem długoterminowy 16 szt. samochodów osobowych na okres 48 miesięcy; Szczegółowe zapisy dot. Prawa opcji opisane zostały w § 2 wzoru Umowy.
LosLOT-0002
BeschreibungZadanie nr 2 obejmuje wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t na okres 48 miesięcy
Interne KennungPZ.293.1592.2025.2
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi uwzględniające potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) w ramach Zadania nr 2 - wynajem długoterminowy 22 szt. samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t na okres 48 miesięcy. Szczegółowe zapisy dot. Prawa opcji opisane zostały w § 2 wzoru Umowy.
LosLOT-0003
BeschreibungZadanie nr 2 obejmuje wynajem długoterminowy pojazdu ATV na okres 48 miesięcy
Interne KennungPZ.293.1592.2025.3