See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA JEDNOSTEK POWIĄZANYCH WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Beschreibung: PAKIET I (dotyczy tylko Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A.) 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II (dotyczy jednostek powiązanych Województwa Dolnośląskiego z wyłączeniem Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A.) 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenia mienia w transporcie (cargo) PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 675056-2025
Interne Kennung: SWZ NR 11722/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: (dotyczy tylko Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A.) 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ NR 11722/2025_PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: (dotyczy jednostek powiązanych Województwa Dolnośląskiego z wyłączeniem Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A.) 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenia mienia w transporcie (cargo)
Interne Kennung: SWZ NR 11722/2025_PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 11722/2025_PAKIET III