See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ), dla KWP we Wrocławiu i podległych jej jednostek org. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części, a w częściach 1 i 2 post. także czynności wzorcowania w trzech punktach pomiarowych 0,10 mg/l, 0,25 mg/l i 0,70 mg/l. 3. Oferty częściowe. Zam. podzielił zamówienie na 6 części i dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie części postępowania. 3.1. Część 1 post. pt. Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Drager 7110 MK III, Drager 9510, Drager 7510, Drager 6820, Drager 6810, Drager 7410, zgodnie z formularzem cenowym nr 1 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 3.2. Część 2 post. pt. Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu AWAT A2/A2.0 oraz Simens, zgodnie z formularzem cenowym nr 2 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 3.3. Część 3 post. pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu iBlow i AL-4000, zgodnie z formularzem cenowym nr 3 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 3.4. Część 4 post. pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alcoblow, zgodnie z formularzem cenowym nr 4 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 3.5. Część 5 post. pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alkohit x 100, zgodnie z formularzem cenowym nr 5 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 3.6. Część 6 post. pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alcolife, zgodnie z formularzem cenowym nr 6 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, wzorcowania (dotyczy tylko części 1 i 2 postępowania), naprawy. 5. Wzorcowanie urządzeń (dotyczy tylko części 1 i 2 post.) do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu zostanie przeprowadzona zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.) i przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. 5.1. Pozytywny wynik przeprowadzonych sprawdzeń urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu organ administracji miar lub akredytowane laboratorium (PCA) poświadcza dowodem wzorcowania w postaci świadectwa wzorcowania oraz nakłada cechy wzorcowania na przyrząd pomiarowy w liczbie i miejscach wskazanych w decyzji zatwierdzenia typu. 5.2. Świadectwo wzorcowania (do każdego urządzenia osobno) musi być wystawione przez upoważniony do tego podmiot, tj. przez Okręgowy Urząd Miar lub akredytowane laboratorium wzorcujące posiadające certyfikat akredytacji udzielony przez Polskie Centrum Akredytacji. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji i wzorcowania muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określono w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) - zał. nr 2 do SWZ. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy opisane zostały w pkt 12 rozdziału VI SWZ oraz w § 6 PPU. Zam. na podst. art. 95 Pzp wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę wszystkich osób, które bezpośrednio wykonują czynności obsługi serwisowej urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, tj. czynności przeglądu urządzenia, czyszczenia, konserwacji, wzorcowania/kalibracji, napraw urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, w tym osób zatrudnionych przez podwykonawców lub dalszych podwyk.
Vorherige Bekanntmachung: 584789-2025
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Drager 7110 MK III, Drager 9510, Drager 7510, Drager 6820, Drager 6810, Drager 7410, zgodnie z formularzem cenowym nr 1 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części, a w częściach 1 i 2 postępowania także czynności wzorcowania w trzech punktach pomiarowych 0,10 mg/l, 0,25 mg/l i 0,70 mg/l. 3.1. Część 1 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Drager 7110 MK III, Drager 9510, Drager 7510, Drager 6820, Drager 6810, Drager 7410, zgodnie z formularzem cenowym nr 1 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, wzorcowania (dotyczy tylko części 1 i 2 postępowania), naprawy. 5. Wzorcowanie urządzeń (dotyczy tylko części 1 i 2 postępowania) do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu zostanie przeprowadzona zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.) i przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. 5.1. Pozytywny wynik przeprowadzonych sprawdzeń urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu organ administracji miar lub akredytowane laboratorium (PCA) poświadcza dowodem wzorcowania w postaci świadectwa wzorcowania oraz nakłada cechy wzorcowania na przyrząd pomiarowy w liczbie i miejscach wskazanych w decyzji zatwierdzenia typu. 5.2. Świadectwo wzorcowania (do każdego urządzenia osobno) musi być wystawione przez upoważniony do tego podmiot, tj. przez Okręgowy Urząd Miar lub akredytowane laboratorium wzorcujące posiadające certyfikat akredytacji udzielony przez Polskie Centrum Akredytacji. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji i wzorcowania muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w PPU (zał. nr 2 do SWZ). 2.1. Wykonawca spełni minimalny warunek udziału w części 1 post. dotyczący zdolności zawodowej w zakresie doświadczenia, jeżeli wykaże, że w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał minimum jedną usługę (w ramach jednej umowy) polegającą na świadczeniu usług przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, wymienionych w formularzu cenowym nr 1 w zał. nr 1 do SWZ, o wartości wynoszącej dla części 1 post. nie mniej niż 100 000,00 zł brutto. 2.2. W przypadku usług wykonywanych wartość zrealizowanej części umowy musi odpowiadać kwocie warunku, tj. musi wynosić nie mniej niż 100 000,00 zł brutto. 2.3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, powyższy warunek udziału nie podlega sumowaniu, tzn. że ww. warunek musi spełniać w całości co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotów udostępniających zasoby. 2.4. W częściach 3-6 postępowania Zamawiający nie określa powyższego warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający nie wymaga złożenia żadnych przedmiotowych środków dowodowych. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. W myśl § 10 ust. 3 PPU (załącznik nr 2 do SWZ) umowę zawiera się na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do dnia wyczerpania limitu finansowego przeznaczonego na realizację niniejszej umowy (tj. wartości brutto umowy określonej w § 2 ust. 1 PPU) – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług wymienionych w § 1 PPU w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od chwili dostarczenia urządzeń do serwisu, zgodnie z § 3 ust. 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 4. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB - część 1 postępowania
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu AWAT A2/A2.0 oraz Simens, zgodnie z formularzem cenowym nr 2 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek org.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części, a w częściach 1 i 2 post. także czynności wzorcowania w trzech punktach pomiarowych 0,10 mg/l, 0,25 mg/l i 0,70 mg/l. 3.2. Część 2 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu AWAT A2/A2.0 oraz Simens, zgodnie z formularzem cenowym nr 2 zawartym w formularzu ofertowym (zał. nr 1 do SWZ), dla KWP we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, wzorcowania (dotyczy tylko części 1 i 2 postępowania), naprawy. 5. Wzorcowanie urządzeń (dotyczy tylko części 1 i 2 postępowania) do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu zostanie przeprowadzona zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.) i przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie. 5.1. Pozytywny wynik przeprowadzonych sprawdzeń urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu organ administracji miar lub akredytowane laboratorium (PCA) poświadcza dowodem wzorcowania w postaci świadectwa wzorcowania oraz nakłada cechy wzorcowania na przyrząd pomiarowy w liczbie i miejscach wskazanych w decyzji zatwierdzenia typu. 5.2. Świadectwo wzorcowania (do każdego urządzenia osobno) musi być wystawione przez upoważniony do tego podmiot, tj. przez Okręgowy Urząd Miar lub akredytowane laboratorium wzorcujące posiadające certyfikat akredytacji udzielony przez Polskie Centrum Akredytacji. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji i wzorcowania muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w PPU (zał. nr 2 do SWZ). 2.1. Wykonawca spełni minimalny warunek udziału w części 2 post. dotyczący zdolności zawodowej w zakresie doświadczenia, jeżeli wykaże, że w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał minimum jedną usługę (w ramach jednej umowy) polegającą na świadczeniu usług przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, wymienionych w formularzu cenowym nr 2 w zał. nr 1 do SWZ, o wartości wynoszącej dla części 2 post. nie mniej niż 200 000,00 zł brutto. 2.2. W przypadku usług wykonywanych wartość zrealizowanej części umowy musi odpowiadać kwocie warunku, tj. musi wynosić nie mniej niż 200 000,00 zł brutto. 2.3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, powyższy warunek udziału nie podlega sumowaniu, tzn. że ww. warunek musi spełniać w całości co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub podmiotów udostępniających zasoby. 2.4. W częściach 3-6 postępowania Zamawiający nie określa powyższego warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający nie wymaga złożenia żadnych przedmiotowych środków dowodowych. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. W myśl § 10 ust. 3 PPU (załącznik nr 2 do SWZ) umowę zawiera się na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do dnia wyczerpania limitu finansowego przeznaczonego na realizację niniejszej umowy (tj. wartości brutto umowy określonej w § 2 ust. 1 PPU) – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług wymienionych w § 1 PPU w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od chwili dostarczenia urządzeń do serwisu, zgodnie z § 3 ust. 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 4. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB - część 2 postępowania
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu iBlow i AL-4000, zgodnie z formularzem cenowym nr 3 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części. 3.3. Część 3 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu iBlow i AL-4000, zgodnie z formularzem cenowym nr 3 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, naprawy. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w PPU (zał. nr 2 do SWZ). W częściach 3-6 postępowania Zamawiający nie określa powyższego warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający nie wymaga złożenia żadnych przedmiotowych środków dowodowych. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. W myśl § 10 ust. 3 PPU (załącznik nr 2 do SWZ) umowę zawiera się na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do dnia wyczerpania limitu finansowego przeznaczonego na realizację niniejszej umowy (tj. wartości brutto umowy określonej w § 2 ust. 1 PPU) – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług wymienionych w § 1 PPU w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od chwili dostarczenia urządzeń do serwisu, zgodnie z § 3 ust. 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 4. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB - część 3 postępowania
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alcoblow, zgodnie z formularzem cenowym nr 4 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części. 3.4. Część 4 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alcoblow, zgodnie z formularzem cenowym nr 4 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, naprawy. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w PPU (zał. nr 2 do SWZ). W częściach 3-6 postępowania Zamawiający nie określa powyższego warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający nie wymaga złożenia żadnych przedmiotowych środków dowodowych. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. W myśl § 10 ust. 3 PPU (załącznik nr 2 do SWZ) umowę zawiera się na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do dnia wyczerpania limitu finansowego przeznaczonego na realizację niniejszej umowy (tj. wartości brutto umowy określonej w § 2 ust. 1 PPU) – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług wymienionych w § 1 PPU w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od chwili dostarczenia urządzeń do serwisu, zgodnie z § 3 ust. 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 4. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB - część 4 postępowania
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alkohit x 100, zgodnie z formularzem cenowym nr 5 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części. 3.5. Część 5 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alkohit x 100, zgodnie z formularzem cenowym nr 5 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, naprawy. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w PPU (zał. nr 2 do SWZ). W częściach 3-6 postępowania Zamawiający nie określa powyższego warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający nie wymaga złożenia żadnych przedmiotowych środków dowodowych. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. W myśl § 10 ust. 3 PPU (załącznik nr 2 do SWZ) umowę zawiera się na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do dnia wyczerpania limitu finansowego przeznaczonego na realizację niniejszej umowy (tj. wartości brutto umowy określonej w § 2 ust. 1 PPU) – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług wymienionych w § 1 PPU w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od chwili dostarczenia urządzeń do serwisu, zgodnie z § 3 ust. 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 4. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB - część 5 postępowania
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alcolife, zgodnie z formularzem cenowym nr 6 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeglądu technicznego, wzorcowania i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, zgodnie z formularzami cenowymi nr 1-6 zawartymi w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 2. W ramach obsługi serwisowej Wykonawca będzie wykonywał przeglądy techniczne, naprawy, wymianę uszkodzonych części. 3.6. Część 6 postępowania pt. Usługa przeglądu technicznego i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu typu Alcolife, zgodnie z formularzem cenowym nr 6 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ), dla Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i podległych jej jednostek organizacyjnych. 4. Zamawiający wymaga, aby dla każdego urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zagwarantowane były podstawowe usługi serwisowe w zakresie przeglądów serwisowych, tj. usługi czyszczenia, konserwacji, naprawy. 6. Wszystkie czynności obsługi serwisowej, konserwacji muszą być wykonywane zgodnie z ustawą z dnia 11 maja 2001 r. Prawo o miarach (tekst jednolity: Dz. U. z 2022 r. poz. 2063 ze zm.), rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy, wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi i instrukcjami obsługi urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu określonymi przez producenta poszczególnych urządzeń oraz postanowieniami SWZ. 7. Wykonanie naprawy serwisowej potwierdzone zostanie protokołem serwisowym. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ; dalej: PPU). 8. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 8.1. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego. 8.2. W przypadku konieczności naprawy przyrządu pomiarowego wymagającej wymiany części, Wykonawcy zobligowani są do zastosowania fabrycznie nowych części, materiałów i elementów, przez które rozumie się takie podzespoły i ich elementy, które nie były poddane procesowi regeneracji lub nie pochodzą z demontażu z innych urządzeń. 9. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w PPU (zał. nr 2 do SWZ). W częściach 3-6 postępowania Zamawiający nie określa powyższego warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający nie wymaga złożenia żadnych przedmiotowych środków dowodowych. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. W myśl § 10 ust. 3 PPU (załącznik nr 2 do SWZ) umowę zawiera się na okres 12 miesięcy od daty jej zawarcia lub do dnia wyczerpania limitu finansowego przeznaczonego na realizację niniejszej umowy (tj. wartości brutto umowy określonej w § 2 ust. 1 PPU) – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 2. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług wymienionych w § 1 PPU w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od chwili dostarczenia urządzeń do serwisu, zgodnie z § 3 ust. 1 PPU (załącznik nr 2 do SWZ). 3. Wykonawca na wykonane usługi udziela 6 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia otrzymania sprzętu po prawidłowo wykonanej usłudze. 4. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na materiały i części zamienne użyte podczas realizacji przedmiotowych usług, nie krótszej jednak niż gwarancja producenta. Bieg terminu gwarancji liczony jest od dnia przyjęcia urządzenia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: PU-2380-114-037-113/2025/AB - część 6 postępowania