2. Verfahren
Verfahren
Titel: Algemene IT-ondersteuning
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een opdracht voor diensten. Woonpunt Zennevallei wenst zijn volledige IT-infrastructuur en netwerk te moderniseren, incl. werkplekondersteuning. Daarnaast omhelst de opdracht: - De opmaak van een geïntegreerd digitaal klassement op niveau van de gehele organisatie Woonpunt Zennevallei, en dit gekoppeld aan een duidelijke/logische organisatiebrede nomenclatuur op het vlak van documentbenaming (documentbeheer en datastructuur) - De opmaak van een intranet dat voor alle medewerkers toegankelijk en gebruiksvriendelijk is. Het nieuwe intranet vormt naast een informatieplatform ook een middel voor interne communicatie en samenwerking. - Het bieden van opleiding en ondersteuning om iedereen digitaal mee te hebben.
Interne Kennung: PPP0M2-250/5133/2025/077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/077_1