See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup trzech samochodów osobowych z napędem 4x4 w podziale na części: Cz. 1: Zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb zarządu Zlewni w Jaśle.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb zarządu Zlewni w Jaśle. Szczegółowy zakres precyzuje opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.113.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup trzech samochodów osobowych z napędem 4x4 w podziale na części: Cz. 1: Zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb zarządu Zlewni w Jaśle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb zarządu Zlewni w Jaśle