2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Sportmaterialen en inspecties
Beschreibung: Landstede Groep zoekt een partner voor de levering, montage, reparatie, onderhoud en inspectie van sportmaterialen ten behoeve van gymzalen, sportzalen, sporthallen en topsporthal op schoollocaties die onder eigen beheer zijn van Landstede Groep. Tussen circa € 150.000 en € 175.000 incl. BTW per jaar.
Interne Kennung: TN552240
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sportmaterialen en inspecties
Beschreibung: Landstede Groep zoekt een partner voor de levering, montage, reparatie, onderhoud en inspectie van sportmaterialen ten behoeve van gymzalen, sportzalen, sporthallen en topsporthal op schoollocaties die onder eigen beheer zijn van Landstede Groep. € 700.000 inclusief BTW voor 4 jaar.
Interne Kennung: 1