799963-2025 - Ergebnis
Polen – Arbeitsplätze – Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych na rzecz sądów apelacji krakowskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProcedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych na rzecz sądów apelacji krakowskiej
Beschreibung1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-3/2025 pn. „Umowa ramowa na dostawę komputerów stacjonarnych na rzecz sadów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych typ 1 – standardowych, w ilości: 44 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung489651-2024
Interne KennungWZP-421-73/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001