79999-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mircze w roku 2025.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Mircze w roku 2025.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac z zakresu zagospodarowania lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mircze w roku 2025.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac z zakresu zagospodarowania lasu wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung664926-2024
Interne KennungSA.270.20.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 leśnictwo Cichobórz
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 907 838,66 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 1 leśnictwo Cichobórz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211400 Fällen von Bäumen
Optionen
Beschreibung der Optionen3.6. W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 leśnictwo Terebiń
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 1 108 095,67 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 2 leśnictwoT erebiń
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 leśnictwo Tuczapy
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 898 425,03 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 3 leśnictwo Tuczapy
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 leśnictwo Dołhobyczów
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 1 426 795,79 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 4 leśnictwo Dołhobyczów
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 leśnictwo Witków
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 1 127 636,55 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 5 leśnictwo Witków
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 leśnictwo Telatyn
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 1 354 694,43 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 6 leśnictwo Telatyn
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 leśnictwo Tarnoszyn
BeschreibungPrace dotyczące pozyskania i zrywki drewna, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, a także konserwacji i utrzymania szlaków związanych technologicznie z wykonywanymi pracami podczas pozyskania i zrywki drewna do wykonania w 2025 roku. Wartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 927 817,90 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 7 leśnictwo Tarnoszyn
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 leśnictwo Szkółka Tarnoszyn
BeschreibungWartość zamówienia podstawowego (bez zamówień o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7 PZP i maksymalnej wartości oraz kwota bez redukcji, a także bez materiałów dostarczonych przez zamawiającego) została wyszacowana na kwotę 449 204,38 PLN. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. Zamawiający informuje, że w niniejszym zamówieniu przewidziano realizację zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 PZP, w terminie 3 lata od realizacji zamówienia podstawowego. Wartość nie obejmuje zamówienia usług podobnych a także prawa opcji tj. dodatkowego zakresu rzeczowego obejmującego czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungPakiet 8 leśnictwo Szkółka Tarnoszyn