2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego oraz dostosowanie SPZOZ w Działdowie do założeń cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przedsięwzięcia pn. „Wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego oraz dostosowanie SPZOZ w Działdowie do założeń cyberbezpieczeństwa”. Zamawiający informuje, iż złożył wniosek o dofinansowanie projektu w ramach Programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia – część grantowa, Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), zaś szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 770364-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30211000 Zentralrechner, 30232000 Peripheriegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 31711310 Anwesenheitserfassungssystem, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30211000 Zentralrechner, 30232000 Peripheriegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 31711310 Anwesenheitserfassungssystem, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen, 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung