2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenia usługi rozwoju Portalu Infozawodowe dostępnego pod adresem infozawodowe.men.gov.pl”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi rozwoju Portalu Infozawodowe dostępnego pod adresem infozawodowe.men.gov.pl. Liczba godzin prac rozwojowych nad Portalem związanych z projektowaniem, testowaniem, wdrażaniem wynosi 10 000 osobogodzin w zamówieniu podstawowym i 25 000 osobogodzin w ramach opcji, przez cały okres umowy. Za zapewnienie aktualnych licencji na Oprogramowanie Standardowe oraz Infrastruktury odpowiada Zamawiający. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZAiBI.233.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72100000 Hardwareberatung, 72300000 Datendienste, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi rozwoju Portalu Infozawodowe dostępnego pod adresem infozawodowe.men.gov.pl. Liczba godzin prac rozwojowych nad Portalem związanych z projektowaniem, testowaniem, wdrażaniem wynosi 10 000 osobogodzin w zamówieniu podstawowym i 25 000 osobogodzin w ramach opcji, przez cały okres umowy . Za zapewnienie aktualnych licencji na Oprogramowanie Standardowe oraz Infrastruktury odpowiada Zamawiający. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72300000 Datendienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja obejmuje prace rozwojowe po wykorzystaniu maksymalnej prognozowanej liczby godzin w zamówieniu podstawowym, jeżeli Zamawiający będzie posiadał potrzeby w zakresie prac rozwojowych oraz środki na realizację opcji oraz Zamawiający poinformuje Wykonawcę o chęci skorzystania z opcji przesyłając oświadczenie, z którego będzie wynikał zakres prac. Wynagrodzenie w ramach opcji rozliczane będzie godzinowo na podstawie cen jednostkowych za godzinę świadczenia usług wycenianych przez Wykonawcę w ofercie. Prognozowana przez Zamawiającego maksymalna liczba godzin prac w ramach opcji wynosi maksymalnie 25 000 osobogodzin przez cały okres realizacji umowy. Jedna godzina pracy rozumiana jest jako 60 minut i dotyczy każdej osoby zaangażowanej w proces. Godziny niepełne będą rozliczane co do 15 minut zaokrąglane w górę. Należy w tym uwzględnić usługi towarzyszące wprowadzaniu zmian w systemach. W przypadku, gdy Zamawiający nie zrealizuje zleceń w planowanej liczbie lub kwocie, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji zleceń w ww. zakresie, w tym odszkodowanie za utracone korzyści. Wyliczenie kosztu całkowitego wykonanej usługi będzie odbywało się przez podsumowanie kosztów udziału wszystkich zaangażowanych osób Wykonawcy. Koszt osoby liczony jest poprzez przemnożenie liczby godzin zaangażowanych osób, potwierdzonych przez Zamawiającego i stawki godzinowej Wykonawcy z jego oferty. Prace rozwojowe w ramach opcji będą zlecane, realizowane i odbierane na takich samych zasadach jak prace rozwojowe w ramach zamówienia podstawowego. Każda zmiana planowana do wprowadzenia w Portalu Infozawodowe wymaga postępowania zgodnie z procedurami opisanymi w OPZ.