800064-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Postbeförderung auf der Straße – Smluvní doručování zásilek externími partnery
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmluvní doručování zásilek externími partnery
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění doručování a svozu balíkových zásilek v definovaném území (ve vybraných lokalitách v rámci ČR) prostřednictvím doručovatelů dodavatele a zajištění specifických služeb v souvislosti s doručováním zásilek. Veřejná zakázka (dále také jen „VZ“) je rozdělena na 15 částí: 1) část č. 1 VZ – depo Praha 701 2) část č. 2 VZ – depo Praha 704 3) část č. 3 VZ – depo Mladá Boleslav 70 4) část č. 4 VZ – depo Plzeň 71 5) část č. 5 VZ – depo Plzeň 72 6) část č. 6 VZ – provoz Cheb 70 7) část č. 7 VZ – provoz České Budějovice 71 8) část č. 8 VZ – provoz Ústí nad Labem 71 9) část č. 9 VZ – provoz Chomutov 70 10) část č. 10 VZ – depo Hradec Králové 70 11) část č. 11 VZ – depo Pardubice 71 12) část č. 12 VZ – depo Trutnov 70 13) část č. 13 VZ – depo Česká Třebová 14) část č. 14 VZ – depo Brno 71 15) část č. 15 VZ – depo Mošnov 71.
Interne Kennung420250030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
LosLOT-0008
Titelčást č. 8 VZ – provoz Ústí nad Labem 71
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění doručování a svozu balíkových zásilek v definovaném území prostřednictvím doručovatelů dodavatele a zajištění specifických služeb v souvislosti s doručováním zásilek.
Interne Kennung420250030 - 8
LosLOT-0015
Titelčást č. 15 VZ – depo Mošnov 71
Interne Kennung420250030 - 15
LosLOT-0014
Titelčást č. 14 VZ – depo Brno 71
Interne Kennung420250030 - 14
LosLOT-0013
Titelčást č. 13 VZ – depo Česká Třebová
Interne Kennung420250030 - 13
LosLOT-0012
Titelčást č. 12 VZ – depo Trutnov 70
Interne Kennung420250030 - 12
LosLOT-0011
Titelčást č. 11 VZ – depo Pardubice 71
Interne Kennung420250030 - 11
LosLOT-0010
Titelčást č. 10 VZ – depo Hradec Králové 70
Interne Kennung420250030 - 10
LosLOT-0009
Titelčást č. 9 VZ – provoz Chomutov 70
Interne Kennung420250030 - 9
LosLOT-0001
Titelčást č. 1 VZ – depo Praha 701
Interne Kennung420250030 - 1
LosLOT-0007
Titelčást č. 7 VZ – provoz České Budějovice 71
Interne Kennung420250030 - 7
LosLOT-0006
Titelčást č. 6 VZ – provoz Cheb 70
Interne Kennung420250030 - 6
LosLOT-0005
Titelčást č. 5 VZ – depo Plzeň 72
Interne Kennung420250030 - 5
LosLOT-0004
Titelčást č. 4 VZ – depo Plzeň 71
Interne Kennung420250030 - 4
LosLOT-0003
Titelčást č. 3 VZ – depo Mladá Boleslav 70
Interne Kennung420250030 - 3
LosLOT-0002
Titelčást č. 2 VZ – depo Praha 704
Interne Kennung420250030 - 2