2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 5 zestawów
Beschreibung: Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 5 zestawów. Zadanie nr 1 - Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 4 identycznych zestawów. Zadanie nr 2 - Zakup macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 1 zestawu.
Interne Kennung: 34/>PU/2025/ŁW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234100 Magnetplatten
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 1 - Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 4 identycznych zestawów.
Beschreibung: Zakup macierzy dyskowych wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 4 identycznych zestawów.
Interne Kennung: 34/>PU/2025/ŁW Zadanie 1
Menge: 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 2 – Zakup macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 1 zestawu.
Beschreibung: Zakup macierzy dyskowej wraz z dyskami twardymi typu Enterprise, w ilości 1 zestawu.
Interne Kennung: 34/>PU/2025/ŁW Zadanie 2
Menge: 1