2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení komunikačních a bezpečnostních síťových prvků v lokalitách ČD Cargo II
Beschreibung: Předmět Zakázky představuje: • dodávku lokalitních páteřních a přístupových přepínačů (switchů), • dodávku, implementaci a konfiguraci nových HW/SW kontrolérů v zapojení režimu vysoké dostupnosti nebo cloudového řešení pro přístupové body a příslušných licencí, • dodávku AP a příslušných licencí, • dodávku, implementaci a konfiguraci centrálního managementu pro přepínače, • dodávku příslušenství pro aktivní prvky: rack a police, patchpanely, metalické a optické patchkordy, metalické a optické převodníky (konvertory), POE napájení, SFP moduly, stackabely, montážní sady pro uchycení přepínačů v racku. Maximální počet přístupových přepínačů (switchů), lokalitních páteřních přepínačů, HW/SW kontrolérů a AP, jejichž dodání bude předmětem Zakázky, je uveden v Příloze č. 3 Zadávací dokumentace, resp. v Příloze č. 1 Rámcové KS. Zakázka je veřejnou zakázku na dodávky zadávanou v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 a násl. ZZVZ. Účelem Zakázky je uzavření Rámcové KS s jedním účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka v zadávacím řízení vyhodnocena jako nejvýhodnější.
Interne Kennung: 6263-2024-O01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zakázka je veřejnou zakázku na dodávky zadávanou v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 a násl. ZZVZ. Účelem Zakázky je uzavření Rámcové KS s jedním účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka v zadávacím řízení vyhodnocena jako nejvýhodnější. Na základě Rámcové KS budou s účastníky Rámcové KS uzavírány dílčí smlouvy, a to způsobem blíže specifikovaným v Rámcové KS. Podrobnější specifikace předmětu plnění Zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení komunikačních a bezpečnostních síťových prvků v lokalitách ČD Cargo
Interne Kennung: 2019-2024-O1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung