800088-2025 - Wettbewerb
Polen – Glaswaren für Laboratorien – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ)
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy laboratoryjnych materiałów zużywalnych, zwanych dalej materiałami lub produktami, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, naukowej oraz komercyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe materiałów zużywalnych określa załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz katalog udostępniony na stronie internetowej https://www.equimed.com.pl/katalog/ który zawiera zestawienie materiałów zużywalnych nieuwzględnionych w załączniku A do SWZ, a objętych przedmiotem zamówienia
Interne Kennung80.272.355.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy laboratoryjnych materiałów zużywalnych, zwanych dalej materiałami lub produktami, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), przeznaczonych w szczególności do działalności w zakresie kształcenia, naukowej oraz komercyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe materiałów zużywalnych określa załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz katalog udostępniony na stronie internetowej https://www.equimed.com.pl/katalog/ który zawiera zestawienie materiałów zużywalnych nieuwzględnionych w załączniku A do SWZ, a objętych przedmiotem zamówienia.