See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań z tworzyw sztucznych [kod 15 01 02], opakowań z metali [kod 15 01 04] zamówienie podobne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu zmieszanych odpadów opakowaniowych, opakowań z tworzyw sztucznych, opakowań z metali z terenu Miasta Nowy Dwór Mazowiecki gromadzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od dnia podpisania umowy, do 31 grudnia 2025, poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami.
Vorherige Bekanntmachung: 591842-2024
Interne Kennung: WPI.271.1.52.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001