2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische Advisering
Beschreibung: Algemeen doel is om een overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor alle soorten medisch advies die de gemeente Almere binnen het sociaal domein afneemt. De opdracht betreft een raamovereenkomst met een maximumopdrachtwaarde van €1.860.000,-. Indien deze opdrachtwaarde wordt bereikt, wordt de raamovereenkomst automatisch van rechtswege beëindigd.
Interne Kennung: IA2025.01.03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente beoogt met deze aanbesteding één raamovereenkomst af te sluiten met een opdrachtnemer die verantwoordelijk is voor de levering van alle medische adviesdiensten voor meerdere gemeentelijke afdelingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1: Medische Advisering
Beschreibung: De gemeente beoogt met deze aanbesteding één raamovereenkomst af te sluiten met een opdrachtnemer die verantwoordelijk is voor de levering van alle medische adviesdiensten voor meerdere gemeentelijke afdelingen De opdracht betreft een raamovereenkomst met een maximumopdrachtwaarde van €1.860.000,-. Indien deze opdrachtwaarde wordt bereikt, wordt de raamovereenkomst automatisch van rechtswege beëindigd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een raamovereenkomst op grond waarvan uiterlijk per 1 januari 2026 alle medische advisering binnen de gemeente door één opdrachtnemer plaats vindt. De maximale looptijd van de overeenkomst betreft 4 jaar, eindigend op 31 december 2027 bestaande uit 2 jaar vast, met 2 maal een optie tot verlenging van 1 jaar.