2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii: 1.Czyże - Klejniki - Leniewo - Czyże, 2. Czyże - Rakowicze - Mochante - Czyże, 3. Czyże - Kamień - Kojły - Osówka - Czyże.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na 3 liniach