See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cz. 1 Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby Ochotniczych Straży pożarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Mielca poprzez poprawę przygotowania i zdolności operacyjnych służb w sytuacjach kryzysowych oraz rozwój systemu ochrony ludności i obrony cywilnej poprzez zakup i dostawę sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 w Gminie Miejskiej Mielec. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: 1) cz. 1 - zakup i dostawa sprzętu na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych; 2) cz. 2 - zakup i dostawa sprzętu na potrzeby zarządzania kryzysem - zakres zamówienia obejmuje zamówienia podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą; 3) cz. 3 - zakup i dostawa sprzętu podtrzymania energii elektrycznej - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą; 4) cz. 4 - zakup i dostawa samochodu typu Pickup.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1 Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Mielca poprzez poprawę przygotowania i zdolności operacyjnych służb w sytuacjach kryzysowych praz rozwój systemu ochrony ludności i obrony cywilnej poprzez zakup i dostawę sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 w Gminie Miejskiej Mielec. Zamówienie zostało podzielone na 4 części. Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby Ochotniczych Straży pożarnych : 1) cz. 1 - Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych; 2) cz. 2 - Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby zarządzania kryzysem - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zmatowienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą; 3) cz. 3 - Zakup i dostawa sprzętu podtrzymania energii elektrycznej - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawca; 4) Cz. 4 - Zakup i dostawa samochodu typu Pickup.
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2 Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby zarządzania kryzysem
Haupteinstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakup i dostawa sprzętu na potrzeby zarządzania kryzysem - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawca.
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 3 Zakup i dostawa sprzętu podtrzymania energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Mielca poprzez poprawę przygotowania i zdolności operacyjnych służb w sytuacjach kryzysowych oraz rozwój systemu ochrony ludności i obrony cywilnej poprzez zakup i dostawę sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 w Gminie Miejskiej Mielec. Zamówienie podzielone jest na cztery części oraz przewiduje zamówienie z prawem opcji: 1) cz. 1 - zakup i dostawa sprzętu na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych; 2) cz. 2 - zakup i dostawa sprzętu na potrzeby zarządzania kryzysem - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą; 3) cz. 3 - zakup i dostawa sprzętu podtrzymania energii elektrycznej - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą; 4) cz. 4 - zakup i dostawa samochodu typu Pickup
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Beschreibung der Optionen: Zakup i dostawa sprzętu podtrzymania energii elektrycznej - zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w terminie do 15 dni od dnia podpisania umowy z wykonawcą.
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 4 Zakup i dostawa samochodu Pickup
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen